| davidtm a întrebat:

Voi de ce ati alege un iphone?
doar pentru ca este de fite, si are un design frumos?
sincer?
sau ar fi alt motiv?

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Eu nu aș alege un Iphone.Tot ce îmi place la acest telefon este modul în care face poze, în rest e praf! Samsung galaxy la putere; 3

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu as alege un Iphone.As alege un alt Smartphone. De fapt, am si ales altullaughing

| Titanos a răspuns:

Sincer nu mi-as lua un iphone.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Toti isi iau android pentru ca merg multe poze da Nokia sunt ale mai bune ca au bateria buna au lentile carll zeis sau tehnologia pure view si sunt si rezistente da iphonu e peste galaxy da nu mai bun decat galaxy note

| strangesura a răspuns:

Singurul motiv care imi trece prin minte este ca multi se gandesc "e aifon deci e shel mai b00n" in rest nu stiu ce poti face cu un telefon care nici macar nu are stocare de masa

| davidtm explică (pentru strangesura):

Ce inseamna stocare de masa?

| strangesura a răspuns (pentru davidtm):

Adica daca il conectezi la pc nu poti vedea ce fisiere ai pe el, cum fack cu un telefon normal

| davidtm explică (pentru strangesura):

Aha,am inteles acuma.

| PhoenixShadow a răspuns:

Eu as alege iPhone pentru ca este practic si are extrem de multe aplicatii care sunt de folos.Este foarte usor, are retina display si o autonomie destul de mare, iar cu stocarea cred ca oricui i-ar ajunge un iPhone de 32GB, doar pentru developeri ar fi mai potrivit unul de 64GB.

| steel25 a răspuns:

La bani pe care ii dai pe unul s-ar spune ca este ales pentru fite, dar are si multe calitati cum ar fi
* iPhone-ul a primit 8 premii consecutive J.D. Power and Associates pentru satisfactia clientilor in ceea ce priveste smartphone-urile de consum;

* Doar iPhone si celelalte produse Apple au ecran Retina Display;

* Designul subtire si usor gazduieste o baterie cu o autonomie de pana la opt ore de conversatii;

* iPhone are wireless foarte rapid si LTE;

* Numai produsele iPhone si Apple au acces la iTunes Store si App Store care ofera peste 800.000 de aplicatii;

| strangesura a răspuns (pentru steel25):

Da,a castigat 8 premii pentru satisfactia clientilor.DAR
*doar seria galaxy s are ecran super amoled full hd, format 16:9, 5inch

*designil subtire si usor gazduieste o baterie ce permite 17ore de conversatii

*telefoanele android aveau LTE inca din 2010, iar telefoanele actuale prin si wifi tip ac

*numai telefoanele cu android au acces la google play care ofera peste 1.000.000 de aplicatii, majoritarea gratuite