| Constantin9704 a întrebat:

Voi folosiți huse de protecție la telefon?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, intotdeauna!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, din silicon.
Și folie de protectie, tot așa, din silicon.

| anonimg a răspuns:

Da, pentru că telefonul este alunecos fără husă. Și îl mai protejează câtuși de puțin atunci când se întâmplă să cadă din mână (chiar dacă îmi cade foarte rar).

| Frank51 a răspuns:

Uneori, când mă plictisesc de aspect sau feelingul telefonului, ca să simt o diferență. Dar foarte puțin, că dacă am un telefon sticlă și metal nu prea vreau să simt plastic sau cauciuc. Deci clar nu pentru protecție.

| Lioana a răspuns:

Da

| ReddY25 a răspuns:

Desigur

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, folosesc.

| NisipLaMare a răspuns:

Da

| SamsungElectronics a răspuns:

Da, și este foarte protectoare, am un Samsung Galaxy s10 plus și nu mi sa zgâriat deloc.

Apropo am și folie de sticlă, am uitat să ați zic.