| anamaria82726 a întrebat:

VOTEZ! Revin cu o intrebare despre snapchat. Deci am Samsung galaxy A6 plus. Camera e foarte buna, dar cea de pe snapchat apropie foarte tare. Nu poți sa-ti faci o poză ca lumea. Ma gândeam ca e din cauza ecranului mare. Are 6 inch dar acum nu stiu exact daca e din această cauză. Asta cred fiindca la camera normală este jos o bară neagră mai groasă, astfel mai micșorează din lungime. Nu exista o setare la snap ca sa faca marimea normală?

1 răspuns:
| GabrielGaby200307 a răspuns:

Asta e problema pe care o intalnim majoritatea persoanelor care utilizam Snapchat.Snapchat ul reduce din calitatea camerei telefonului, eu te as sfatui sa faci poze de pe camera foto normala! Fundita pls!