| Cosmin483 a întrebat:

Vrea să-mi explice cineva care e diferența dintre cartela cu minute și aia cu credit? De ce când încarc cu credit netul de duce într-o zi? (tata a pățit-o )

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Pai la cea cu credit ti se reincarca automat in fiecare luna si mai poti vorbi chiar daca treci peste acea limita care o ai trecută in beneficiile abonamnentului ( minute/sms/mb ) si primesti in fiecare luna acelasi numar de minute/sms/mb.

La cea cu reîncărcare ( cum ii spui tu, cu minute ) este exact invers, trebuie sa o reincarci tu de fiecare data cand i se termina beneficiile, daca ti-ai terminat beneficiile nu o mai poti folosi pana nu o reincarci iar si poti sa o reincarci de fiecare data cu cat credit vrei tu ( o data o poti incarca cu 5 euro, alta data cu 10 ).

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Dacă îl folosește csf...1€=1gb