| mariacazcu a întrebat:

Vreau codul puk si repede va rog nu imi spuneti uita-te pe plasticul ala de la Orange ca nu il am. Dati-mi-l direct.
Dau funda la raspunsul care ma ajuta, va rog sunt disperata fara telefon. Ajutor FUNDAAA

1 răspuns:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Cum sa-ti dam noi codul PUK?
Uite ce zice Orange :

Apeleaza *100# de pe orice numar Orange functional si alege optiunea 5 - Servicii si setari automate si apoi 9- PUK si deblocare, unde ti se va cere numarul de telefon.

Poti afla codul PUK si prin apel la 444 - Serviciul Clienti Orange dedicat clientilor PrePay sau 411 - Serviciul Clienti Orange, dedicat clientilor Postpay.