| Eduard619 a întrebat:

Vreau neaparat sa imi schimb telefonul, pentru ca de ce nu...
Intrebarea mea este ce model sa aleg intre oneplus one g flex2 g4(daca merita pretul) sau alte idei? FUNDA CAT CASA!

Răspuns Câştigător
| fyrelord a răspuns:

Părerea mea este că dacă vrei un telefon stabil, ar trebui să-ți achiziționezi un iPhone. Dar, dacă ar fi să alegi între cele menționate, sunt înclinat să-ți recomand G4.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!