| IggySwangDeDe a întrebat:

Vreau părere(dacă merită, cum se miscă..etc.) despre Yezz Andy AC4E.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salabut..salabut rau de tot telefonul. Cu 512 mb de memorie ram, odata ce ti-ai instalat cateva aplicatii pe el deja gata nu se va misca foarte bine. Cu 20 lei in plus, acest gygabite : http://www.emag.ro/......DGL3CBBBM/ este cu mult peste acel yezz. Aici ai memorie ram de 1gb, procesor bun, display-ul mai mare ca la yezz, autonomie mai mare a bateriei, dupa cum observi camera este una foarte buna. Deci nu se merita in nici un caz telefonul ales de tine, ai vazut care sunt performantele acelui Gygabite pe langa el.

| IggySwangDeDe explică (pentru Jipa95):

Eu am Samsung Galaxy trend lite si are 463 MO ram, cam are aceleasi caracteristici ...si nu am probleme cu telefonul.

| RareşTPUro a răspuns:

Este un telefon bunicel, se misca destul de bine, dar nu prea merita, adica nu e prea rezistent la socuri mai mari, daca il scapi din mana sau il scoti din buzunar si iti scapa din greseala risti sa ti se vada ecranul negru (sa se sparga display-ul) In schimb daca ai grija de el l-ai putea folosi asa cum trebuie, problema e ca in aplicatiile mai mari (ce necesita memorie la viteza) nu le prea poate duce asa cum ti-ai dori sau imagina.