| colombo1 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon cu maxim 5 milioane.ce ma sfatuiti sa cumpar--ma tot uit la Telefon mobil Samsung S7580 Trend Plus cu 460 ron.ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| omulpaiangan a răspuns:

Samsung trend sau Nokia lumia 520. Eu le am pe amandoua.
Samsungul e mai bun pentru ca merg mai multe jocuri deoarece are android plus ca are si blitz dar nokiaul are un design mai frumos si se misca mult mai repede ca samsung.Eu iti recomand Samsung.

| colombo1 explică (pentru omulpaiangan):

Dar de HTC desire 310 sti ceva/ ma uit la precesor cortexA7 QUAD QORE? PT 75 RON MERITA FATA DE SAMSUNG TREND PLUS?

| colombo1 explică (pentru omulpaiangan):

Multumesc de sfat

| omulpaiangan a răspuns (pentru colombo1):

Ia-ti samsungul, nu te uita la htcuri happy

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Smartphone Dual Sim PRESTIGIO Multiphone 5400 - Camera foarte buna, Memorie normala pentru pretul lui, Procesor bun si se misca bine.
Smartphone Dual Sim PRESTIGIO Multiphone 5450 - Memoria foarte buna de 8 gb. Camera buna 5 mpx. Procesor Cortex a 7 dual core 1, 2 si ala de mai sus are quad core cortex A5 1,2.
Smartphone Dual Sim UTOK 450D - Memorie normala, procesor bun, camera bunicica, android foarte bun.
Smartphone Dual Sim PRESTIGIO Multiphone 5500 - E mare, memoria normala, procesor bun la fel ca la al doilea telefon, camera bunicica, android bun si bateria tine destul de mult. Eu ti-am dat mai mult pentru ca poate vrei un telefon mare cu procesor bun si la memorie mai bagi tu un card sau poate vrei unu mai mic cu procesor bun si camera buna. Cele mai buna sunt al doilea si ultimul. Al doilea e mai mic, dar are memorie foarte buna, camera buna si procesor bun. Ultimul are procesor la fel de bun, e mai mare, memoria e mai mica, android la fel, camera la fel. Telefoanele sunt la fel dar unul are memoria de 4gb ( ultimul) dar ii mai poti pune tu un card si gata. Daca nu vrei un telefon mare da sa fie bun pe al doilea eu zic sa il iei. Samsung-urile sunt bune de la S3 in sus inclusiv S3 si hai si S2. Restu sunt varza eu zic sa nu iti iei. Ar mai fi Nokia Lumia da nu prea are aplicatii pentru ca are windows 8. Deci. al doilea telefon sau ultimul. Bafta! Le gasesti pe altex big grin

| colombo1 explică (pentru Sn4k3):

AM citit despre Smartphone Dual Sim PRESTIGIO Multiphone 5450 e la 5 milioane acum.as prefera sa nu fie dual sim

| colombo1 explică (pentru Sn4k3):

Multumesc de sfaturi

| lauron a răspuns:

Telefonul ales de tine e destul de bun si nici nu e atat de scump! Eu te-as sfatui sa il achizitioneziwinking