| Alexandruta7632 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon si sunt nehotarata. As dori propuneri.

Bugetul este de 1000 de lei. As dori ceva cu destula memorie ( 16 GB ), camera buna pe fata si spate, sa nu se blocheze, sa mearga ok si un design placut. Preferabil HTC.

Funda.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca acest telefon http://bit.ly/1Q1f9de Este unul din telefoane reusite de la Huawei.
Sau eventual acest Asus http://bit.ly/1Q1fcpl

| Bertan a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DW3LLMBBM/ Daca mai poti sa faci rost de 100RON sa iti iei acest telefon ia-l fara nici o ezitare! Bafta!

| Alexandruta7632 explică (pentru Bertan):

Nu e memoria cam putina?

| Bertan a răspuns (pentru Alexandruta7632):

8GB de memorie nu cred ca ai ce face cu ei! Sunt destui si daca vrei mai mult ii poti aduca un card de maxim 64GB!

| basket09 a răspuns:

Https://www.quickmobile.ro/......14204.html

Asus nu este o firma foarte populara cand vine vorba de telefoane, dar cu Asus Zenfone 2 chiar au dat lovitura, pozele sunt excelente, si 16 Gb sunt perfecti pentru bugetul pe care il ai! Sper ca te-am ajutat!