| uninvited66 a întrebat:

Vreau sa achizitonez un telefon nou. Vreau un raspuns de la cineva care are cunostintele necesare. Galaxy s4 si Lg g2. Eventual si un galaxy note3. Xperia z2 nu mi se pare asa impresionant!

Răspuns Câştigător
| hypentakill a răspuns:

Ia Galaxy Note 3 daca vrei un ecran mai mare si iti place sa faci multi-tasking iar daca vrei o camera mai buna (nu ca cea de la Samsung ar fi prea rea- e prea saturata) si un display mai mic ia LG G2. S4 nu se merita sa-l il achizitionezi deoarece chiar daca are un octa-core e cam slab in performante comparandu-l cu celelate 2. Cat despre Z2 inca nu s-a lansat.

| uninvited66 explică (pentru hypentakill):

Multumesc singurul impediment pentru mine aviz de g2 este bateria ce nu poate fi schimbata sad

| hypentakill a răspuns (pentru uninvited66):

O poti schimba daca te duci la reparatii.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alege intre LG si Sony Ericsson, alea sant telefoane bune

| Dragooos a răspuns:

Iphone! happy adica eu am aut galaxi dar mai frumos si mai bun mi se pare iPhone happy