| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să bag o cartela normală în telefon, eu fiind pe abonement (am iOS) și as vrea sa știu dacă pot cumpara anumite jocuri cu creditul de pe cartela respectiva.
Gen sa o reîncarc eu cu euro și apoi sa cumpăr ceva. Se poate? Știu ca nu m-am exprimat cum trebuie laughing.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

NOPE
trebuie sa ai metoda de plata cu SMS
si poti sa bagi cartela cu, credit in ce telefon vrei tu si sa trimiti sms-uri de pe el
sau sa fie Vodafone (nu stiu daca e valabil si in rrrominica, poti sa dai telefon si sa intrebi), ei aveau un sistem de plata pe factura/credit, insa si de unde cumperi trebuie sa accepte respectivul sistem iar Apple store nu sunt sigur ca accepta