| MadalinM a întrebat:

Vreau sa creez o aplicație Quiz pentru android, în care sa existe variante de răspuns la fiecare întrebare, dar și opțiunea de a adăuga un alt răspuns. La finalul Chestionarului vreau să pot exporta toate răspunsurile aferente întrebărilor, în Excel.
Exista un astfel de program?

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

De ce in Android? Faci online pe isondaje.ro si gata. Ai exporturi, analize etc.

| MadalinM explică (pentru DoarImpreuna):

M-am gândit și la varianta asta dar îl vreau și off line, în caz ca nu pot să am acces la internet, o aplicație ar fi perfecta. mulțumesc pentru răspuns.