| c0bra1337 a întrebat:

Vreau sa cumpar acest telefon cu bani PayPal : http://www.ebay.com/......1709959791
La banii astia(57 euro) e teapa sau e bun? vad ca are calificative 100%

4 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

Nu ar trebui sa fie teapa, dar esti constient ca e fake telefonul nu? iar pe langa asta free shipping va ajunge prin posta intre 15-60 zile la tine.

| c0bra1337 explică (pentru Bogdy2k):

Si daca e fake care e faza cu el? e praf rau?

| c0bra1337 explică:

Am vazut ca era fake.ce telefon sa iau de pe ebay ..am maxim 62 euro iau cu free shipping ca nu ma grabesc..si link daca se poate

| Bogdy2k a răspuns (pentru c0bra1337):

Nu stiu, in acesti bani, ia-ti ce doresti tu, ce te incanta mai tare, nu este o pierdere foarte mare, o sa vezi daca iti place cand ajunge, daca il doresti doar pentru vorbit e bun, dar daca stai in mediu urban nu rural, antenele fake-urilor in general lasa de dorit ca semnal.