| adam89 a întrebat:

Vreau sa cumpar smartphonu: Smartphone ALLVIEW V2 Viper E 8GB DUAL SIM Black ce ziceti ii bun? Se merita? Am auzit ca are si defect ceva de genu cine ma suna ma aude rau...

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Toate aparatele sunt ca norocul: pentru mai multi bani potiavea noroc mai mare.
/... dar nu e obligatoriu /

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoane pentru prosti. Scuze, nu vreau sa jignesc pe nimeni. Dar numai oamenii prosti mai cumpara Allview. Telefoanele in mare parte sunt rebuturi. Se strica repede. Caracteristicile nu sunt cum se lauda producatorul. Neimpresionant. Daca nu prea ai bani, mai bine i-ati ceva de la eBODA. Pana si eBODA a intrecut Allview.

| sweetys a răspuns:

Bateria se strica repede si la faza cu sunatul nu intotdeauna se intampla. Allview sunt in general telefoane proaste