| adam89 a întrebat:

Vreau sa cumpar un smartphone bun si ieftin care sa si tina mult sa nu se strice repede, ce marca imi recomandati? Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi e bestial, sau daca vrei 100% încredere, Huawei.

| Ironwin a răspuns:

Sec asa, Asus, ai suport si tot ce vrei de la o companie serioasa. Daca vrei mai aprofundat o parere zi si tu ce inseamna ieftin pentru tine.

| NoLongerInUse a răspuns:

Huawei

| adam89 explică:

Telefonu acesta vreau sa-l cumpar: ce ziceti? Smartphone ALLVIEW V2 Viper E 8GB DUAL SIM Black (am auzit ca ar avea si defect cum ca cine ma suna nu ma aude bine in rest ii foarte bun)

| adam89 explică:

Smartphone ALLVIEW V2 Viper E 8GB DUAL SIM Black