| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon. Nu știu dacă sa aleg iPhone 11 pro sau 12 pro.
Din ce văd eu nu e diferența decât la design între ele și puțin la pret. E cineva care se pricepe mai bine și ma poate ajuta sa fac o alegere buna?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când spui "iPhone 11 pro sau 12 pro"? INTIDEAUNA 12 sună mai rezonant decât 12

ca la procesoare:
- ce ai?
-i5
-bleah
-i7
-wow

| Frank51 a răspuns:

Cand vorbim de dispozitive apropiate ca si performanta si design gusturile nu se mai discuta, nu exista "cine se pricepe mai bine" ci fiecare cum observa. Eu as lua 12 Pro fara discutii.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Thank u kiss

| Crackman a răspuns:

Iei de banii aia un inel plus... Mult mai bun

| anonim_4396 explică (pentru Crackman):

Ce inel, ti am dat un inel, mare cît laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand iphone 12 non-pro. Marele avantaj e ca e cu 15% mai usor decat pro. Pro are o camera in plus si atat

| wexceptional a răspuns:

Ia-ti iPhone 12 pro nu ai ce sa faci cu vechitura de 11 nici la rabla nu ti-l mai primeste nu lua niciodata vechituri ca regreti stai mai mult cu ele in service

| anonim_4396 explică (pentru wexceptional):

Faci mișto? laughing am 11 naiba și doar a apărut anul trecut nu e vechituralaughing eu vreau sa fac cadou cuiva drag și voiam sa văd dacă merita

| Maet6313 a răspuns:

Nu exista nici o diferenta considerabila intre aceste 2 modele. Sunt doar mici upgrade-uri. Eu nu recomand 12-le doar daca vrei neaparat ultimul model, in afara de asta, pentru un utilizator normal nu sunt sesizabile diferentele. Din diferenta de bani mai bine iei un ipad sau ipods.

| Sall13aniam a răspuns:

Ei bine eu zic Iphone 11 pro pentru ca are aceleasi caracteristici dar da doar desing ul este diferit