| Light13 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon, si m-am gandit la urmatoarele modele Allview V1 Viper sau la Lg G2 mini.
Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am V1 si sunt foarte multumit cu el. Nu stiu cei vrei tu de la un telefon!

| AlexL28 a răspuns:

V1 e mai performant, dar... daar, softul e atat de tampit incat pentru mine sincer acesta ar fi un deal-breaker. M-as orienta si spre altceva, cam ce buget ai?

| Paharcuapa1990 a răspuns:

Allview V1 Viper
http://bit.ly/ZCzNvB

| Light13 explică:

Buget ~700Ron

| Light13 explică:

V1 viper tine ca durabilitate ~2 ani?

| George_Andrei_1998_tEqM a răspuns:

Parerea mea ca Allview V1 Viper e mult mai bun. Te poti uita pe GSM la specificatii.