| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i iau lu maica-mia un telefon simplu de buget cu care sa vorbeasca evident si nu stiu sa ma decid asupra unui model, poate ma puteti ajuta voi sa-mi spuneti poate aveti unul dintre modele si v-a multumit:
Samsung Galaxy A02 (2021)
Samsung Galaxy A10s
Samsung Galaxy A20e
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A20s
Samsung Galaxy A21s

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Ia-l pe cel mai bun dintre ele A21s.

| Simpatic a răspuns (pentru Frank51):

Ms de sfat chiar pe acesta l-am comandat!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unu care are pret intermediar

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Am luat deja modelul Samsung Galaxy A21s, oricum un telefon de buget fata de al meu, dar nu e bai trebuia sa-i iau ceva cu care sa vorbeasca ca al ei se stricase.

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Am auzit ca mazda vrea sa produca benzina eco pentru ca vor sa mai pastreze multi ani motoarele pe ardere interna. Iesim in avantaj

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Ma tem ca motoarele pe benzina ca si cele diesel intr-un final vor disparea si ele peste tot va fi acest boom electric chiar daca este posibil intr-un viitor nu foarte indepartat sa se mai vina cu o solutie cu un alt tip de combustibil etc, oricum va dura pana sa fie inlocuita benzina happy

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

30 / 40 ani daca mai duce sant multumit, desi as lua in considerare sa trec tot pe un toyota sau honda electric full sport minim 500km sa reziste o incarcare daca e mai mult si mai bine, stii tu gen type R sau GTE86 )) pana vin acasa vad cum se invarte piata automovilistica si o sa decid daca o inlocuiesc sau nu

| anonimg a răspuns:

Eu am un Xiaomi.
Dar i l-aș lua pe acela cu cea mai mare capacitate a acumulatorului, și în același timp să fie și cât mai aproape de ultimul model apărut pe piață.

| cristi202 a răspuns:

Eu as merge pe Huawei. Dupa trei modele avute, P Smart, P20 Lite, și P30 Lite, folosite extrem de intens, ma întreb dacă nu cumva face concurenta serioasa la Samsung.

| Simpatic a răspuns (pentru cristi202):

Nu contest ca Huawei nu face produse bune si concurenta lui Samsung.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy A10.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Am luat deja astazi un A21s

| GraniniCuPiersica a răspuns:

A10s este bun eu așa cred Bine înțeles Alegerea este a ta ce-ți place îți iei

Să-mi zici și mie dupa aia ce model ți-ai loat dacă vrei sunt curios bafta

| Simpatic a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Cumpar un telefon de buget pentru ca mama nu are nevoie de flagshipuri cum imi plac si imi cumpar mie, de aia nici nu doresc sa dau decat maxim 800 de lei pe un telefon pentru ea ca nici nu ar avea ce face femeia cu unul performant, pentru mine dau cateva mii bune laughing

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Simpatic):

Nu văzuserăm partea in care scrie

acum o oră | Simpatik a întrebat:

Vreau sa-i iau lu maica'mia un telefon simplu de buget

)))) Abia acum am observată

| Simpatic a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Nicio problema!

| OnePiece a răspuns:

Redmi Note 9 Pro

| hacktek a răspuns:

Salutare.
Daca e vorba de telefon low budget, nu putem vorbi de Samsung, Huawei, Xiaomi etc.
Arunca o privire pe aceasta oferta, preturile chiar sunt mici:
https://www.ihunt.ro/oferta/

| Simpatic a răspuns (pentru hacktek):

Multumesc de raspuns dar am achizitionat deja un Samsung A21s