| alexx102428 a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr Galaxy Note 23 Ultra 5 G? Care credeți ca o sa fie prețul. Si care va fi memoria maxima a telefonului 512 GB 1 TB!? Și câte modele credeți ca o sa apară (Ultra Plus Mini etc!?)

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pretul o sa fie mare probabil 5500 sau mai mult pentru modelul de top. Simplu si Ultra ar fi cel mai ok. Sa faci 4 versiuni care doar 2 sunt bune, cum face Apple, e de cacao.

| VoidEternal a răspuns:

Gama Note nu se mai fabrica. A fost înlocuită de seria Ultra.

| Andrei0003 a răspuns:

Vrei un telefon care nu o să existe? Samsung a renunțat la Note.