| iulain13 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar tableta vonino speedstar s si asa...de curiozitate,la tablete in general poate fi conectat mouse,tastatura, volan?

7 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Tableta cumpar-o fara nici o problema! este foarte buna si stiu pentru ca si eu am aceeasi tableta! Iar faza cu tastatura si cu mouse-ul sa stii ca nu poti sa le conectezi la tableta! Dar sa stii ca sunt niste tastaturi speciale pentru tablete!

| iulain13 explică (pentru AlexElektro1987):

Aha mersi. Ce bine ca ai tableta big grin. Cat ai dat pe ea si de unde ai cumparat-o.Eu am un telefon in vanzare si a spus o fata ca il cumpara, cu banii de pe tel. voiam sa iau tableta resigilata de pe eMAG la pretul de 399 lei! Vreau sa te intreb ceva... ce jocuri ai pe tableta? Merge real racing 3, sau need for speed most wanted? Apropo te felicit ca ai luat tableta asta, crede-ma sunt experimentat in tablete si e cea mai buna pana in 1 000 lei si costa doar 599 laughing

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru iulain13):

Real racing 3 si cu need for speed most wanted merg super bine, fara nici un lag, merge orice joc pe ea pentru ca are procesor foarte mare si android 4.1! eu am pe ea VECTOR, REAL RACING 3, NFS MOST WANTED, ZOMBIE HQ, MAX PAYNE, ASPHALT 7. Tableta am luat-o de pe PC Garage iar pretul o sa il vezi tu acolo!

| iulain13 explică (pentru AlexElektro1987):

Da tableta e buna dar vreau acum sa imi iau alta... aceiasi treaba numai ca are 9.7 inch si. e senzatia mai faina, e vorba de alview alldro 3 speed duo

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru iulain13):

Nu iti lua Allview pentru ca sunt cartoane, nu sunt bune deloc.

| luma a răspuns:

Nu pot fi conectate la volan si mouse da la tastatura pot fi conectate da nu tastarura de pc. Exista special pentru tableta

| Bogdacutuu a răspuns:

Mouse si tastatura poti conecta (dar o sa te doara ochii fiindca e ecranul mic), dar volan nu poti