| stelistustelistusteaua a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefonul Sony Ericsson xperia arc sau arc s de la Orange cu abonamentul delfin 9 si nu stiu cat m-ar costa telefonul cu acest abonament. Pe un site am vazut ca este 99 de euro, da nu cred este prea putin. Voi cat credeti sau daca stiti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe orange.ro şi sunt sigur că afli informaţia asta. Ai acolo toate abonamentele şi ofertele existente la telefoane pentru ele.

| stelistustelistusteaua explică (pentru anonim_4396):

Poi stiu, da cica nu mai este telefonul asta in stoc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru stelistustelistusteaua):

Atunci ar însemna că nu-l mai poţi lua de la ei, dat fiind că nu mai face parte din ofertă. Sau mergi la un sediu Orange unde ar mai putea avea câteva modele pe stoc şi poate ai noroc să-ţi iei de acolo.