| PlayFreestyleFun a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un LG g2, iar pe un site mai putin cunoscut l-am gasit cu 2-3 milione mai putin decat la eMAG, exista posibilitatea sa fie o copie ieftina si nu cel original? Dupa acest model de telefon s-au facut falsuri?

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Garantie iti da la el?
Drept de retur ai?
Putin probabil sa fie copie dar cine stie?

| Mykymu a răspuns:

Cam prea frumos sa fie adevarat. Incearca sa afli mai multe detalii de la site-ul acela. Toate telefoanele bune au copii ieftine (si g2-ul). Link de la site?

| PlayFreestyleFun explică:

De exemplu site-ul asta telephone.ro, dar sunt mai multe site-uri de genul asta

| 12345678910987654321 a răspuns:

Pai,depinde. Daca vrei sa iei acest dispozitiv, daca il iei de la o pers., second, cerei mai multe fotografii, mai multe detalii. S-ar putea sa nu fie. eMag are preturi f mari, asa ca pe alte site-uri sunt preturi mai mici si ti se pot parea copii. Sper ca te am ajutatlaughing))