| catalin542000 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un rog phone 2 de la Asus.
Am inteles ca varianta tercent 8gv ram 128gb rom are probleme cu netul in Romania. In ce sens are probleme, nu prinde semnal sau care este faza?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"are probleme cu netul in Romania"

cine a zis te-a păcălit, uite ce note are:

https://www.emag.ro/......D5X486BBM/

| catalin542000 explică (pentru sierra1):

Eu zic de mere, tu imi dai pere. Varianta trimisa de tine este Elite adica varianta "standard" de 12gb ram si 512gb rom de stocare. Asta varianta stiu si eu ca nu are probleme cu internetul.
Eu intrebam de varianta TERCENT de 8gb ram si 128gb rom memorie de stocare. Asta telefon se zvoneste pe tot internetul ca are probleme cu netul cu semnalul in Romania(Varianta Tercent 8gb ram 128gb rom), nu Varianta Elite "standard" 12gb ram 512gb rom sau Varianta Ultimate Edition 12gb ram 1tb rom.

| sierra1 a răspuns (pentru catalin542000):

și de ce vrei să-ți iei pe ăla cu probleme, asta n-am ințeles, că tot vorbim de mere-pere