| DenissaDenii69 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung galaxy S Duos, asa ca intrebarea mea este:
Ce fel de cartela trebuie sa am pentru acest telefon? Normala sau micuta?
Intreb pentru ca de exemplu la Samsung galaxy trend trebuie mica.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Cartela normala, pentru microsim iti trebuie un telefon de top de la Samsung.
nu ar fi problema nici asa ca se taie foarte usor. dar nu ai nevoie.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Alex2312 a răspuns:

Trebuie cartela normala. NU microsim. Deci e buna cartela normala