| 9eMMy3 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon. Acum detin un Nokia n97 de 32gb.
M-am saturat de Nokia pentru ca sunt toate la fel.
Vreau sa aiba, cam astea:

- wi-fi
- memorie de 16gb sau mai mult ( dar sa il pot folosi cand e plin, nu sa se blocheze ca n97 )
- ecranu destul de mare dar nu caramida
- procesoru destul de rapid ( nu ca n97 care se blocheaza imediat ce deschizi mai multe aplicati )
- cu touch, sa-i mearga bine, poate sa aiba si qwerty, dar nu e necesar.
- sa arate si binisor
- sa ii gasesc aplicati, nu ca iphonu ca dupa ce ies ceva modele dupa el nu mai gasesti nimica.
- sa nu coste mai mult de 200 € in tara.

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Samsung galaxy qwerty pack
uite si o poza cum arata:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| SabinaJFM a răspuns:

I-ati un IPad, sau IPhone

| NicolaVlad a răspuns:

Nokia Lumia 800
Si eu mi l-am comandat acum cateva zile si trebuie sa vina:D
Are touchscreen, 16 GB memorie interna,dar nu intra card de memorie.
Arata ff bine, asta ma atras pe mine la prima vedere.
Prin multitasking poti sa-i spui sa deschida o anume aplicatie sau sa suni pe cineva sau sa scrii cuiva ceva, dar doar in engleza (Open Peinguin, Call John si mesajele tot in engleza trebuie sa le spui )
Este destul de rapid, are ecran de 3, 7"
Cand intrii in mai multe aplicatii ele sunt blocate automat, adica nu consuma resurse decat cand le deschizi iar.
Si Costa 850 RON la quickmobile http://www.quickmobile.ro/......-blue.html

| xxx8 a răspuns:

Huawei ascend y 300 sau g300.....astea au ecranul decent doar ca au doar 4 gb memorie interna dar poti sai pui card ca la aceste modele aplicatiile poti sa le instalezi si pe cardwinking plus ca y 300 are android 4.1.1 si costa 700 lei