| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon dar momentan nu stiu ce telefo sa imi cumpar. Dati-mi niste ideii.

Vreau ca telefonul' sa aiba unu procesor destul de mare si display Super AMOLED.

Funda

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Recomand Samsung s2plus varianta cu NFC [procesor 1, 2 ghz dual core/gpu broadcom videocore iv /1gb ram/8gb storage/ecran super amoled plus/dimensiune ecran de 4.3 inchi/pret redus big grin

| hp8510p a răspuns (pentru Nero):

Un S2 ar fi bunicel dar nu a precizat si cati bani are de dat pe telefon

3 răspunsuri:
| Antonescu13 a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi pe varianta galaxy...

Daca e s2, s3, s4 asta va decide bugetul tau insa cel mai ok dintre ele. este s4 la ora actuala.

Pretul pentru el este destul de accesibil, in acest moment putand fi gasit undeva la 1600 ron aici: http://bit.ly/1lGh8F6 si va continua sa scada odata cu trecerea timpului.

| ddiddii a răspuns:

Un iphone 5 s... sau un HTC big grin sau un Samsung galaxy s2, 3, 4, ... sunt toate foarte bune big grin funda? big grin