| CatFish a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon din magazinul Orange(la abonament)..Si telefonul meu este Nokia Lumia 635..Si acolo scrie asa "0 EUR
cu abonamentul Pantera 20".Ce inseamna asta? Pot sa il iau la 0 euro? Ajutati-ma va rog! Dau funda

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Nu vei plati nimic, vei plati doar abonamentul.

De fapt pretul telefonului este inclus in pretul abonamentului, de aia ti-l da cu 0 euro.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă telefonul pe care-l achiziţionezi este la 0 euro, atunci NU plăteşti nimic în acel moment!
Dar, să fii atent/ă că, în general, în termen de vreo 2 săptămâni, îţi vine prima factură...
Şi vei plăti LUNAR câte 20 de euro pentru abonamentul "Pantera 20"!

Toate cele bune.