| ANNdReI1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon. Dintre Samsung Galaxy S Plus, Samsung Galaxy Ace Plus si Samsung Galaxy S3 Mini, care mi-l recomandati? cel mai bun raspuns are funda... apropo si mie imi place sa fie cat mai mare telefonul.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu iti spun nu iti lua S Plus, poate am avut eu ghinion cu el, dar regreta ca am dat banii. Se blocheaza se restarteaza se misca ca un rahat softul.

Vezi ca a aparut SII plus la acelasi pret ca S3 si e mai mare

| Hirom a răspuns (pentru suntserios):

Nu e vina telefonului ca nu sti sa il folosesti. Pentru Andrei ii recomand S plus daca vrea pentru ca si eu il amsi nu mi-a facut fite deloc (il am de 2 ani)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2030,808,2335

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Ace Plus clar iese ..nici un ace nu se compara cu seria Galaxy S!

Galaxy S Plus = Galaxy i9001?
Atunci raspunsul este evident. Galaxy S3 Mini! Are cel mai bun procesor, cel mai bun ecran, etc. Dar vezi ca a aparut acum, la acelasi pret, Galaxy S2 Plus! Este un telefon mult mai bun decat S3 Mini!
Si, ca idee, vezi ca un 'Mini' nu va fi niciodata la fel de bun ca un telefon normal!
Succes

| ANNdReI1998 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Acum mai nou... imi place S3. si acum as vrea S3.

| ANNdReI1998 explică:

Acum as vrea S3. ca imi place mai mult. m-am interesat mai mult de S3 si imi place mai mult. voi ce ziceti sa imi iau S3?