| Älli_Ålle_1999 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Iphone 6 plus Gold...dar preturile sunt uriase 2500-3000 de lei...Second-Hand...Asi vrea sa stiu daca este cineva din zona sibiului si are o oferta mai mica 1000-900 ron...eu am gasit numai ca sunt din Bucuresti anunturile si nu am cum sa ajung acolo...multumesc :*

3 răspunsuri:
| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Nu ai cum!
Serios? 900-1000 lei?
Crezi că cineva îl vinde cu 900-1000 lei? laughing ce intrebare laughing

| CopaculVerde a răspuns:

NICAIERI NU O SA GASESTI CU 1000 DE LEI

| ki4re a răspuns:

Am iPhone 6 Plus Grey si crede-ma ca nu gasesti original la 1000 lei, am avut oferta pe al meu de 500 euro si nu l-am dat, in banii astea gasesti cel mult o replica straight face