| rz a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon (Samsung galaxy s i9000) insa nu ma pricep si nu vreau sa imi iau teapa big grin.
stie cineva cum pot sa imi dau seama daca e original? sa nu fie replica?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cumpără-l dintr-un magazin "serios", NU de la colţ de stradă.

Toate cele bune.

| pwp a răspuns:

Daca il iei din firme serioase cum ar fi Orange, Vofafone, Emag. nu ai cum sa-ti iei teapa

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Buna! Daca nu vrei sa iti iei teapa, ori il cumperi dintr-un magazin specializat, ori de pe un site serios..Magazine cred ca stii, ca site iti recomand xphones4all, si pentru calitate si pentru preturile mici.

| Gabonne a răspuns:

Cumpara din magazinele specializate cum ar fi:Orange, Vofafone, eMAG, GERMANOS, etc sper ca te-am ajutat baftahappy

| crissull a răspuns:

Vand eu s1 cu mai multe accesorii, motiv? vreau un iphone 4, Bucuresti daca esti interesat astept un mesaj