| danyela18 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung S5230? Ce parere aveti despre el? E bun/ rezistent? Merita banii?

2 răspunsuri:
| Dia230 a răspuns:

Nu este un telefon stralucit am o prietena care a avut si ea telefon din asta si a rezistat doar un an. Dupa mine nu merita

| YoAlLeKcS a răspuns:

Mai bine strangi mai multi bani ca sunt la telefoane de 10000000 de ori mai bune ca ala pana in 10 milioane! Ca galaxy mini 2, Sony experia U, LG l5! Ala este un telefon prea"distrus de soarta" iti zic ca nu e cine stie ce pentru ca sunt telefoane fara touchscreen care sunt mai bune!