| iulain13 a întrebat:

Vreau sa imi descarc pe tableta vonino spirit s asphalt 8, insa pe google play e cu bani asa ca am descarcat de pe site-uri piratate, e posibil ca acest joc sa nu imi mearga, am dewcarcat de pe mai multe site-uri si cand intru imi arata imaginea apoi imi iese brusc ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.Am incercat mai multe iar cel descarcat de pe andropalace ma lasa sa joc prima data can intru apoi daca ies si intru iar imi face la fel ca la celelalte.Si mai vreau sa mentionez ca in timp ce ma joc se misca perfect, nu se vede deloc in reluare deci nu cred ca e de vina tableta. Am mai vazut pe net ca de pe site. urile piratate sa nu te astepti sa-ti mearga de fiecare data un joc.

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Mai bine decat sa bagi virusi in tableta platesti 1 dolar adica 3 lei si ti-l iei oficial de pe google play. Nu esti de acord cu mine?

| iulain13 explică (pentru YoChriss):

Da chiar as da, dar e mai complicat, ce trebuie sa faci?

| YoChriss a răspuns (pentru iulain13):

Trebuie sa pui un card bancar in cont. Doar daca ai incredere (daca nu ai nu poti lua jocul) dai pinul si numai stiu ce-ti cere si poti lua orice joc vrei (poti plati cu orice card). Succes!