| HopeYup a întrebat:

Vreau sa imi descarc Temple Run 2 pe telefonul meu! Ce trebuie sa descarcmai intai?
Telefonul meu este LG-T385.
VA ROG!

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Android-ul nu se poate descarca, ala e incorporat in telefon de la cumparare, android-ul e un sistem mai destept decat celelalte normale, daca nu ai android poti descarca jocuri Java,.jar, din pacat nu cred ca exista Temple Run 2 in versiunea Java.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HopeYup explică (pentru AlexDDDxD):

Cred ca nu... Dar trebuie descarcat daca sa, nu? As vrea jocul acela foarte tare! Dar nu stiu cum sa fac!

| userul7200 a răspuns:

Iti trebuie in prim-ul rand un telefon cu sistem Android, dupa dai pe iconita aia play store, te inregistrezi sau te loghezi dintr-un email..scri la search temple run 2, dai pe el, dupa aia pe instaleaza, astepti sa se descarce, si il vei gasi undeva in telefon la meniu dupa ce s-a descarcat.

| angi_4331 a răspuns:

Nu se poate, telefonul ala nici macar nu are Android, asta-i telefon ''cookie''laughing

| HopeYup explică (pentru userul7200):

Dar am LG-T385 si nu am descarcat Android. Pot sa mi-l descarc?

| HopeYup explică (pentru angi_4331):

Ai tu unul mai bun? Inainte sa comentezi, mai bine ti-ai imbogatii ''nuca'' care o numeste creier...

| angi_4331 a răspuns (pentru HopeYup):

Nu am vrut sa te supar, dar totusi, daca vrei un telefon cu Android si bun si ieftin, Alcatel ot-991 ar fi o alegere buna.Seara frumoasa.

| HopeYup explică (pentru angi_4331):

Scuze. Eram nervoasa. Dar nu mai suport nu stiu cum sa fac. Tocmai am primit telefonul si vreau acel joc tare mult.

Răspuns utilizator avertizat
| userul7200 a răspuns (pentru HopeYup):

Nu poti, android-ul e incorporat in telefon de la cumparare.