| Anonimuss124568 a întrebat:

Vreau sa imi fac abonament la Orange de 10 euro sa im cumpar telefonul mai ieftin apoi sa micsorez abonamentul nu stiti cat dureaza contractul 1 an sau 2?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Daca iti faci abonament pe 2 ani, trebuie sa astepti perioada respectiva ca sa poti scadea abonamentul.Sau nu ti-l mai faci din start pe 10eur.

| Anonimuss124568 explică (pentru AllinaDaniella):

Pot sa il fac pe cati ani vreau eu?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Anonimuss124568):

Se poate pe 1 an sau 2. Daca il faci pe 1 an, pretul telefonului este ceva mai mare decat daca l-ai face pe 2.