| fictivul a întrebat:

Vreau sa imi fac abonament pe un an la Vodafone, fara telefon ca sa imi recuperez un numar ce l-am avut mai demult. Eu locuiesc in Cluj. Aici mai toata lumea este pe Orange. Spuneti-mi va rog dintre cei care locuiti in partea asta de tara si sunteti pe Vodafone cum este semnalul sau viteza la net? Aveti semnal la iesirea din oras? Evident dupa terminarea perioadei cobtractuale îmi portez numărul la Orange pe Prepay. happy

1 răspuns:
| codrut72029382135983475394 a răspuns:

In primul rand nu pot sa iti faci pe un an. minim 24 de luni. in al doilea rand semnalul este ok, vezi ce faci happy