| OnlyDga a întrebat:

Vreau sa imi iau niste ochelari vr pentru telefon.
Ma pot juca pe telefon in timp ce ii folosesc sau doar sa vizionez filme? Se merita? E faina senzatia din ce am auzit. Cam cati bani costa? Am vazut si sub 50 lei.

1 răspuns:
| BIaBlaBla a răspuns:

In general, da. Te poti juca existand aplicatii din google play (in cazul Android) special pentru acesti ochelari. E foarte fain si la pretul la care se gasesc chiar merita. Perechea mea a costat 29 de lei si sunt super. Un lucru important:nu-i cumpara online deoarece nu intotdeauna ajunge ce trebuie inapoi (am patit). Trebuie sa ai si mare grija ca telefonul sa incapa in ochelari. Pe Youtube exista diferite tutoriale care te pot ajuta.
Sper ca te-am ajutat!