| iulain13 a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta, e 399 lei acum pe eMAG de la 650 (cat a fost prima data). Este cea mai buna tableta pana in 1000 lei.O cumpar sigur.Dar varul meu are Acer s500 (telefon) si crede ca telefonul lui este mai bun decat tableta pe care vreau eu sa o cumpar.De asta am pus intrebarea asta.Eu am procesor dual core 1.6 iar el are procesor 1.5 dual core, eu am placa video 400 mali quad core (-400 ori 4 = 1600)iar el are doar 400.Eu am memoria interna de 16 GB iar el are 8Gb, eu am 7 inch iar el are 4. 3inch, eu am rezolutia 1200pe 800 iar el are 1024 pe 800, eu am android 4.1.1 jelly bean iar el are 4.0. Iar avantajul lui este ca are camera de 8 iar eu de 2(in spate). Iar telefonul lui costa de 3-4 ori mai mult Deci recunoaste si tu care e mai bun

Răspuns Câştigător
| coztel5437 a răspuns:

Normal ca tableta...si ce daca tel are camera mai buna? tableta are specificatii mult mai bune... funda?

6 răspunsuri:
| JeZeNNN a răspuns:

E mai buna tableta dar.o s-a stai cu ea in priza non-stop.Si'a luat si un prieten si o incarca 3 ore s-a tina 3 ore... Cam naspa.E intre si intre big grin

| iulain13 explică (pentru JeZeNNN):

Asa e si telu lui. daca stai non-stop tine 2 ore si ceva, iar tableta intr-adevar se inacarca mai greu dar tine 4-5 ore daca stai in truna

| coztel5437 a răspuns (pentru JeZeNNN):

Depinde ce tableta ai, difera...

| iulain13 explică (pentru coztel5437):

E vonino speed star swinking uitate pe net

| coztel5437 a răspuns (pentru iulain13):

Eu zic la general, asta tine cum tine bateria...sunt care tin mai mult