| BeeaLMC a întrebat:

Vreau sa imi iau un S3 mini. Este bun? Are 8gb camera frontala de 5. Cica e depasit de anu trecut. Este bun?

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

E din 2012. 5 mpx cameră 8 GB memorie.
Era bun pentru vremea lui dar dacă nu ai un buget mai mare ţi-l poţi lua.
Procesor are unu de 1 Ghz Dual Core.
http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php

| Akan_Ibram_1994 a răspuns:

Este bun dar poti sa mai strangi bani si sa iti iei un telefon mai bunwinking

| FlorinCiokan a răspuns:

E slab S3 mini. o sa ai lag orice ai face pe el de la apeluri simple la jocuri ai lag si merge greu! Daca ai nevoie neaparat nu-l cumpara nou ci second hand. gasesti la 200 lei la pretul asta mai merita... Dar nou in nici un caz. Bafta.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu este. Mai degrabă ia-ți un LG G2 Mini.