| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un s3 si ofertele sunt de toata jena. Am o intrebare, cei care aveti experienta in telefonie mobila... imi puteti spune daca imi ajung 1, 5Gb trafic de date lunar? eu zic ca e destul de putin pentru un telefon care functioneaza numai pe internet.

2 răspunsuri:
| iesiacasa a răspuns:

Buna,da sunt destui gb dar sa stai mai putin pe youtube consuma foarte mult cam 10 mb 2 minute facebook-ul consuma cel mai putin. sper ca te-am ajutat multa bafta

| panther2007 a răspuns:

Iti dau un sfat foarte util.
Daca doresti a iti lua telefonul doar pentru a il utiliza pe internet
iti recomand sa iti iei o cartela digi mobil
si sa iti activezi internetul de la ei cu 5 euro pe luna
ai 5gb trafic de net fara limite
dupa ce depasesti acesti 5gb viteza scade(adica ai internet nelimitat insa dupa 5gb de trafic viteza scade)
da stiu acum ai sa spui ca nu o sa mai ai minute
dar stai calm/a digi are tarife bune