| Vasić_Helena_1998 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon.ce părere aveți de Lenovo vine x2?

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Este super telefonul, recomand are un prieten merge extrem de bine. Insa asteapta pana se va face o reducere caci costa in jur de 1900 lei iar cand este la reducere este cam 1300 lei. :*

2 răspunsuri:
| Nastaseion a răspuns:

Este foarte bun, vezi maine poate e la reducere aici http://bit.ly/1HYCegs

| TheTimeKiller a răspuns:

La pretul de 1900 de lei nu mi se pare un best buy, dat fiind faptul ca nu beneficiezi de prea multe update-uri din partea Lenovo. La 1900 lei gasesti ceva de la o firma mai serioasa, poate un Note3, LG G3 3 gb ram sau Asus Zenfone 2 4gb ram.