| KinekT a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon de craciun prin decembrie deoarece is ofertele... eu m-am gandit la un s2 plus merita 1200 de lei?
mai dati-mi exemple de telefoane pana in 1200 de lei care sa aiba
-camera de 8 mp cu filmare hd 1080
-procesor dual core de minim 1 ghz
-ecran de calitate buna
-minim 1 gb ram
-sa nu fie mai mare decat s2
-sa aiba un gpu(placa video) buna pentru jocuri
-sa aiba o memorie de minim 8 gb

10 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

30 noiembrie ziua in care apare Black Friday, pastreaza-ti banii.

| KinekT explică (pentru AlexAleex):

Vineri pica pe 29... nu este atunci black friday-ul? dar oricum am auzit ca ofertele tin tot weekandul

| mnthseby a răspuns:

Pe 30 noiembrie daca nu ma insel o sa fie Black Firday si atunci vei putea sa alegi un telefon bun la un pret foarte bun.

| KinekT explică (pentru aventador):

Pot sa am inceredere in evomag si sa comand acest telefon?
http://www.evomag.ro/......84526.html
adica sa nu imi traga tepe...
si daca il iau pe 29 noiembri (black friday) cam cu cat o sa il iau?:)

| aventador a răspuns (pentru KinekT):

Telefonul de black friday, poate ajunge chiar la 900 ron, evomag e magazin de incredere am mai cumparat de acolo...

| SilentStorm a răspuns:

Samsung Galaxy S3 mini si Samsung Galaxy Xcover 2

| darkpaul99 a răspuns:

Telefon mobil Allview Dual-Sim P5 Quad, Black
Telefon mobil HTC One S, Metalic Grey
Telefon mobil Nokia 306 Asha Dark Grey
Telefon mobil Dual-Sim Allview Alldro P5, Negru
Sunt Toate pana in 12. 000lei

| KinekT explică (pentru darkpaul99):

Vreau sa imi comand un telefon de black friday de pe eMAG. as vrea s2 plus imi place designul si e destul de puternic dar si p5 quad sta foarte bine la pretul lui...pot sa ii schimb tema? ca nu prea imi place... e bun in jocuri/browsing?

| Lady371 a răspuns:

Bună happy! Eu ţi-aş recomanda un Samsung Galaxy S3 mini. O prietenă de-a mea şi-a luat zilele astea un Samsung Galaxy S3 mini de la eMAG cu vreo 1100 şi ceva de lei adică în bani vechi 11 milioane şi ceva happy! Baftă!
Să ai o zi faină happy!