| KinekT a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou... ce imi recomandati?
as vrea sa aiba procesor dual core/gorrila glass/camera de 8 mpx/pret pana in 1200/

Răspuns Câştigător
| cripsontyphoon a răspuns:

Poți avea încredere. Cei de la telefonul tău le importa din korea iar cei de la eMAG din Europa
. Modelul este unul foarte bun in special pentru procesorul tegra care va face jocurile sa se vada mai bine, dar ma deranjaza ca nu are buton fizic home si pe ce digital il poți apada din greseala, dar asta tine de gustul fiecăruia. Te sfatuiesc sa il cumperi, cand mi-am cumpărat eu telefon costa 1900 de lei deci e perfect.

15 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand acest telefon de la Allview: http://bit.ly/1bJaj1c dupa cum poti vedea este foarte bun si toti cei care l-au cumparat s-au declarat multumiti!

| KinekT explică (pentru stroedaniel13):

Ms dar m-am hotarat ce o sa iau... un LG optimus 4x hd la 1200 de lei de pe telefonultau.eu
mai putea ajuta cu o parere despre acest site

| doctorwho a răspuns:

Nexus 4

| cripsontyphoon a răspuns:

Puff ba omule daca chiar vrei sa iti iei un telefon la specificatiile tale ai putea sa optezi pentru varianta mai noua de optimul l9 cea cu goril glass si cu 8 mp. problema ar fi ca ai memorie prea putina si te afecteaza cand vei brea sa iti bagi jocuri, sau ai putea sa iti iei s3 mini dar nu are protectie si 8 mp la camera, oricum pentru ce vrei tu de la un telefon pana in 12 milioane este prea mult, doar sa iti iei unul la mana a doua

| KinekT explică (pentru cripsontyphoon):

Un link la l9 cu gorila glass si 8mp?happy

| cripsontyphoon a răspuns (pentru KinekT):

Da este vatianta P768 dar nu prea merita banii. Asa am vrut si eu prima data dar am mai avut rabdare 2 luni si mi-am luat un Samsung galaxy s3

| KinekT explică (pentru cripsontyphoon):

Ce zici de acest telefon
http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-4X-HD-P880-Black.html
pretul este de doar 1200 lei.
pe eMAG este 1600 lei
care este diferenta?
pot avea incredere in telefonultau.eu?

| KinekT explică (pentru cripsontyphoon):

Da eu o sa il cumpar de black friday m-am interesat si am aflat ca si ei au reduceri de black friday. pesupun ca telefonul va ajunge undeva la 1000 de lei. cu o camera de 8 mp display true hd si procesor quad core de 1.5 e perfect

| cripsontyphoon a răspuns (pentru KinekT):

La pretul asta e mai mult decat perfect

| cripsontyphoon a răspuns (pentru KinekT):

Poți avea încredere. Cei de la telefonul tău le importa din korea iar cei de la eMAG din Europa
. Modelul este unul foarte bun in special pentru procesorul tegra care va face jocurile sa se vada mai bine, dar ma deranjaza ca nu are buton fizic home si pe ce digital il poți apada din greseala, dar asta tine de gustul fiecăruia. Te sfatuiesc sa il cumperi, cand mi-am cumpărat eu telefon costa 1900 de lei deci e perfect.

| AlyLov3 a răspuns:

Samsung Galaxy S2. Daca il iei la mana a doua dai pana in 1000

| TheMafiotu98 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 Plus.

| Daniel02 a răspuns:

LG optimuus net

| Daniel02 a răspuns:

LG optimus l9 sau l7