| Eu500 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon si nu stiu care iphone 4 sau Samsung galaxi s2 voi care ziceti ca este mai bun cine ma ajuta are funa

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy s2 are procesor puternic camera foto buna android are cineva si imi place se vad jocurile bine si iphone 4 este bun dar este alegera ta eu as alege galaxy s2 bafta!

| Cosminovici18 a răspuns:

Galaxy S2 clar... uite un review cu iphone 4 http://telefonultau.eu/products/Apple-iPhone-4-16GB-Black.html
Iar aici ai un review cu Galaxy S2 http://telefonultau.eu/......Black.html

| Accero a răspuns:

Prietene eu nu stiu bine cum e iphone4 dar stiu cum e samsungul, am avut si e dezamagitor, se aude mult mai slab ca iphone si iphonul e mai bun dar si mai scumpwinking

| Exio a răspuns:

Samsung Galaxy S2 este mai bun fata de iPhone.

| AndrewAndy a răspuns:

Clar galaxy S2(sau poti sa mai strangi ceva si iti iei un S3)

| Soriinax a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy s2, iphone-ul este foarte sensibil. Dar acum depinde si care iti place tie mai mult happy

| CrissBoom a răspuns:

Mult mai bun este Samsung galaxy SII! baftă!

| reymysteryo619 a răspuns:

Eu asi alege iphone 5 multi care au bani il au
si e la moda