| Chiorean_Gabriel_1999 a întrebat:

Vreau sa îmi schimb baterie la s3 neo(I9300i) cu una de 4300mah care se spune pe site ca e compatibila doar cu s3(I9300) e adevărat? Sau merge și la neo?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

S3 Neo, total diferit fata de S3? haha

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Pe ce site ai gasit tu bateria asta? Eu am s3 si are bateria de 2100, nu cred ca e ok sa pui de 4000 si.

| Valentyn_Mihay_1999 a răspuns:

Salut!
Nu cred ca este compatibila odata ce site-ul iti spune acest lucru, luand in vedere ca S3 si S3 Neo sunt total diferite, ti-as recomanda sa cauti o baterie exact pentru modelul tau de telefon.

| LTAA a răspuns (pentru Valentyn_Mihay_1999):

S3 Neo, total diferit fata de S3? haha