| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa inlocuiesc touchscreen-ul deoarece partea de jos a ecranului nu mai functioneaza decat foarte rar.Mentionez ca am un Lg Gt405.Cam cat m-ar costa reparatia? Ofer funta!

4 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Înlocuirea ecranului touch sare peste 100 lei în service.

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Sa sti ca nu trebuie sa il schimbi neaparata.Te poti duce undeva unde repara telefoane si sa ti-l curete sau daca vrei sa-l schimbi te costa ceva intre 1.400-1.700de lei.

| Zuzazozo a răspuns (pentru Sima_Cristian_1999):

De banii astia imi cumpar un smartphone nou.

| Zuzazozo a răspuns (pentru Sima_Cristian_1999):

Deci telefonul are momente cand merge perfect si multe momente cand face figuri touch-ul.Banusc, ca trebuie inlocuit.Nu? Dar ma gandeam ca daca ar fi defect n-ar mai merge deloc.