| Anonim34231 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlogging cu telefonul meu mobil (Samsung S9+) insa vreau sa stiu daca as putea sa filmez si cu camera frontala si si cu camera principala. Vreau sa stiu daca pot prin ceva metode sau aplicatii sa dau in timpul rec-ului, de pe camera frontala pe camera principala fara sa opresc din filmat.

2 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

Din cate stiu nu se poate decat doar daca faci un live pe FB. Sfatul meu: i-ati un selfie stick si filmeaza cu camera principala. Cu ajutorul acestuia poti, fara probleme, sa intorci camera catre tine. Succes! Asteptam vlogurile...

| Edw08 a răspuns:

Caută aplicații Face2Face recording. Eu am iOS nu am cum sa caut pe magazin play.