| Ionut7743 a întrebat:

Vreau sa mă mult de la Vodafone la digi.
Ce îmi recomandați : sa mă portez și sa îmi păstrez numărul, sau sa îmi schimb numărul?
Vreau dezavantaje și avantaje

3 răspunsuri:
| VSC10 a răspuns:

Nici una, nici alta. In ciuda faptului ca au niste preturi foarte mici Digi ofera niste servicii de toata jena. Totusi daca chiar vrei sa o faci iti recomand portarea.

| Ionut7743 explică (pentru VSC10):

Pai de ce purtarea? Care sunt avantajele?

| VSC10 a răspuns (pentru Ionut7743):

Pentru ca din cate am vazut atunci cand te portezi primesti mai multe oferte mai avantajoase, pentru ca tu practic lasi compania concurenta pentru ei.