| Alex38529 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar Iphone Xr.Ce pareri aveti despre telefon. Merita?

Răspuns Câştigător
| AdrienWH a răspuns:

Salut!

Ideea e simpla. Vrei un iPhone care sa isi merite banii, mai "de buget" in 2020? Atunci cumpara un XR. Nu te va dezamagi. Vrei un iPhone scump dar cu de toate? Atunci 11 Pro/Pro Max.

Succes!

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Citeste review-urile astea si te lamuresti rapid:
https://www.emag.ro/......DHSY9VBBM/

| Peter920 a răspuns:

Salut, da merita, dar depinde de la ce treci la el, daca treci de la un Android sau iphone 6 sau 7 da merita, dar totusi eu ti-as recomanda iphone 11 care e putin mai scump, dar in schimb e un model mai recent si vine cu cateva inbunatatiri inclusiv si la camera.

| OmuletCornulet a răspuns:

Eu ti-as sugera un IPhone XS Max sau XS,sincer am avut si XS dar acum am XS Max si sunt foarte multumit,bateria dureaza toata ziua (depinde cum il folosesti), te descurci super cu el, nu stiu ce sa zic de Xr, nu l-am probat sa stiu cum merge, dar eu iti ofer sugestia mea.