| StefaniaNeagu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o replica de iPhone pentru a face diferite " teste " pe el, nu vreau 4 si sa fie cat se poate de ieftin. Stiti cumva de unde pot cumpara? Nu am nevoie de comentarii aiurea, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Nu are rost sa iti iei replica! Au bug-uri si sa nu crezi ca functioneaza ca un iPhone normal! O sa iti para rau dupa.Pe net e greu sa cumperi cu incredere in loc de telefon iti pot trimite un pachet de tigari! De ce nu iti iei de pe Shop Mania 4 s si costa in jur de 1000 de lei.

1 răspuns:
| Florin_Serbu_1988 a răspuns:

Mercador sau rocmai.ro gasesti orice...mult noroc