| PeekABoo a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Huawei p7 si ma intrebam ce fel de husa ar trebui sa-i pun(, stiind ca telefonul are sticla si pe fata si pe spate)pentru a-l proteja cat mai bine? Ideea e ca vreau sa-mi cumpar telefonul deoarece imi place design-ul si nu as vrea sa-i pun o husa "urata".
Un bumper pentru rama protejeaza bine?

4 răspunsuri:
| roberta7087 a răspuns:

Eu am p8 si i-am lau o husa cu sila. Este foarte frumoasa si protejaza foarte bine

| PeekABoo explică (pentru roberta7087):

Stai putin
O husa cu ce?

| roberta7087 a răspuns (pentru PeekABoo):

Șina. Scuze, autocorectorul

| AlexaMoltez a răspuns:

Pai daca veri o husa pentru protectie cumparati una din aia de vine si pe fata si spate dar daca vrei sa arate bine poti sa iti cumperi una simpla de cauciuc si sa o personalizezi cum vrei tu